Dviejų savaičių kompleksas, skirtas organizmo valymui nesutrikdant vitaminų- mineralų balanso ir įprastinio gyvenimo ritmo. tai paprastas, bet veiksmingas būdas sukurti organizme sveiką vidaus terpę, šalinant šlakus iš virškinamojo trakto, storosios žarnos ir viso organizmo.

Programa Colo Vada Plus susideda iš 3 etapų

1. PASIRENGIMAS (7 dienos)

14 paketų NR.1 (vartoti po vieną paketą du kartus į dieną, ryte ir vakare)

Jo tikslas padėti organizmui pasiruošti valymui. Šiame etape vyksta pradinis organizmo valymas nuo toksiškų medžiagų, žarnyno peristaltikos stimuliacija, parazitų ir pirmuonių (kirmėlių ir lamblijų) atsikratymas, mikrofloros atstatymas, vitaminų ir  mineralų trūkumo papildymas, antioksidantinė apsauga, užsilikusio maisto konglomeratų, sukauptų per ilgą laiką,  suminkštinimas. 

2. VALYMAS (4 dienos).

8 paketai NR.2 ir 16 paketų Colo Vada mix (vartoti NR.2 ryte ir vakare po vieną paketą. Colo Vada mix- 4 kartus į dieną, ne anksčiau nei 1,5 val. po NR.2. Sumaišyti su stikline vandens ir kuo skubiau išgerti, kad nespėtų sukietėti, užsigerti dar viena stikline vandens.)

Unikalaus, amžių patikrinto sorbento - kaolino - pagalba. Dabar geriau visai atsisakyti maisto (arba apsiriboti trintomis daržovėmis ir vaisiais). Subalansuota palaikymo sistema mažina alkio jausmą, aprūpina organizmą visom būtiniausiom medžiagom. Valomosios sistemos komponentai absorbuoja toksines medžiagas ir atstato žarnyno gleivinę. Kaolinas veikia kaip absorbentas, sugeriantis toksinus iš virškinamojo trakto. Ši nuostabi medžiaga absorbuoja toksinių medžiagų 40 kartų daugiau, negu sveria pati! Kaolinas padeda pašalinti žarnyne užsistovėjusius darinius ir suminkština ant žarnyno sienelių užkietėjusius, aptrauktus gleivėmis, darinius. 

Antrame etape žarnynas valomas COLO VADA MIX milteliams smarkiai brinkstant ir sudarant želės pavidalo masę, kuri apklijuoja didelius žarnyne užsistovėjusių darinių plotus. Vėliau suminkštėjusios vidurių masės lengvai pašalinamos iš organizmo. 

3. ATSTATYMAS - nuoseklus grįžimas prie įprastos mitybos (3 dienos).

6 paketai NR.3 (vartoti po vieną paketą du kartus į dieną, ryte ir vakare su lengvu maistu, garintomis daržovėmis, sriubomis, košėmis.)

Naudingosios bakterijos įsikuria išvalytuose gaureliuose, fermentai atkuria virškinimo procesą, o tai labai svarbu, baigiant valymą. Vitaminai ir mineralai aprūpina organizmą energija. Žolės veikia raminamai, šalina uždegimą, padeda normalizuoti skrandžio- žarnyno trakto funkcionavimą.  

!!! Kadangi COLO VADA PLUS programa skirta organizmo valymui, tai kiekvieno valymo metu iš organizmo pasišalina ne tik toksinės medžiagos ir metabolizmo bei virškinimo proceso metu susidariusios atliekos, bet ir reikalingi mineralai bei vitaminai.  Patartina praėjus šią programą, pratęsti organizmo atstatymo periodą. Todėl praėjus COLO VADA PLUS programą mėnesį-du patartina gerti gerąsias bakterijas (Vetom, Coral Probiotic, Mega acidophilus, Super-Flora).